Autobusové linky

Kdy to jede? Taková otázka vás s námi nepřekvapí.

Chystáte se k nám autobusem?

Pokud se chystáte na výlet do Holašovic a plánujete vyrazit autobusem, máme pro vás několik užitečných informací, které vám pomohou s hladkým průběhem vaší cesty.

Linka České Budějovice - Lhenice

Linka odjíždí pravidelně z nádraží v Českých Budějovicích a za necelou třičtvrtěhodinku vystoupíte v Holašovicích.

*Pro zobrazení aktuálního spoje klikněte na interaktivní mapu.

Český Krumlov - Holašovice

Z Českého Krumlova je cesta o trochu pestřejší, menší kousek cesty je třeba popojet vlakem a následně přestoupit na autobus avšak do cíle si musíte udělat asi 2 km procházku, která vám dle zdatnosti zabere okolo 40 minut. Další možností je vydat se do Českých Budějovic a následně využít přímou linku.

*Pro zobrazení aktuálního spoje klikněte na interaktivní mapu.

Jihočeská krajská jízdenka

Na všech linkách platí Jihočeská krajská jízdenka tzv. JIKORD+, detailnější informace o krajské jízdence, jaké má výhody a jak ji koupit naleznete na tomto odkazu: jihočeská jízdenka.

Tato jízdenka představuje cestování s jedním dokladem u všech smluvních dopravců Jihočeského kraje (vlaky, autobusy, MHD). Její platnost je po celém území kraje + přesahy do sousedních krajů (Plzeňský, Středočeský, Vysočina a Dolní Rakousko na lince ze Slavonic). Cena je 250 Kč, ve všední dny platí pro 1 dospělého a až 1 dítě do 15 let, o víkendech, státních svátcích celoročně a v průběhu letních prázdnin každý den 1.7.-31.8. pro až 2 dospělé osoby a až 3 děti do 15 let.